Жуырда Атыраудағы NIS оқушылары Нұрайым Нұралы мен Гүлфайруз Сабирова "халықаралық экология, инженерия және ғылым академиясы" қоғамдық қорының ұйымдастыруымен 1-11 сынып оқушыларына, ЖОО және колледж студенттеріне арналған "Атырау-2023 жас ғалымдар фестивалі" ғылыми-зерттеу жобаларының республикалық конкурсында бақсынады.

Байқауға Қазақстанның түрлі мектептері мен өңірлерінен 71 қатысушы қатысты. Оқушылар гуманитарлық бағытта ағылшын тілі секциясында сынға түсті. 10 сынып оқушысы Нұрайым Нұралы (жетекшісі А.М.Бисенгалиева) қазылар алқасының алдында "Effects Of Reading Digital and print texts on students' comprehension" тақырыбында ғылыми жұмыстармен сөз сөйлеп, нәтижесінде 9-10-11 сынып оқушылары арасында Гран-При жеңіп алды.
Өз кезегінде Гүлфайруз Сабирова (жетекшісі Сейтимова А.Ж) өзінің "the role of mobile apps in learning English" жобасын ұсынып, және 7-8 сынып оқушылары арасында Гран-При иеленді.

Барлық жеңімпаздарға грамоталар мен медальдар, сондай-ақ, жоба жетекшілеріне алғыс хаттар табысталды.